MLADŠÍ ŽÁCI: BRNO

08.12.2014 18:58
MLADŠÍ ŽÁCI :BRNO
Hoši : Vojta Špaček, Vojta Železo, Richard Míl, Martin Strárek, Ondřej Kobos,
Děvčata : Klára Nováková, Lída Paďourová, Bára Mikušová, Veronika Shejbalová, Anna Venclová, Adriana Carlino,
Posledních 14 dnů přípravy jsme věnoval základnímu pohybu v korfbale, přihrávkám a střelbě.
Na tomto turnaji hráli 3 hráči svůj první zápas.
Oba kluci : Richard i Martin dali koš, což je výborné, Adriana na koš vystřelila.
V prvním zápase jme hráli s Českými Budějovicemi v jejich týmu hrál prim jeden vysoký hráč, který nabíhal přímo pod koš a tam skoroval....naši obránci se během hry učili, jak takovou situaci bránit. Střelecky se prodadila Lída Paďourová.
V druhém náhradním zápase jsme jasně přehráli tým Brna B, kdy jsme si zase my měli možnost vyzkoušet stavění asistence, doskoku. Zvítězili jsme 16:1 a všichni hráči skórovali.
V posledním zápase jsme sehráli vyrovnanou partii do posledních vteřin hry...kdy se nepodařilo Klárce Novákové vybojovat remízu poslední střelou...míč se protočil v koši a vylétl ven....prohráli jsme o koš.
Klady : velmi pěkný pohyb a přihrávky v systému 4:0.
Nedostatky : pohotovost při střelbě těsně u koše, stavění asistence a doskoku.
Další zápas : 13.12.2014 v Náchodě na gymnáziu.