Soustředění v Olomouci

16.07.2014 08:18

Korfbalové soustředění v Olomouci

V neděli 6.7. ve 12 hod. Odjížděli jsme z náchodského vlakového nádraží.

V tento samý den bylo zahájeno ME v korfbalu. Před ubytováním jsme se byli podívat na zahájení a na zápas ČR-Belgie, i přesto že jsme hodně fandili, jsme prohráli 12:29.

Pondělí 7.7. 2014

Po snídani jsme měli ranní trénink, ve 13.30 hod. oběd a odpolední trénink. Po tréninku jsme se šli podívat na zápas ČR-Německo, kde bohužel Češi zase prohráli 11:15. Po večeři jsme si povídali o zdravé výživě.

Úterý 8.7. 2014

Stejně jako v pondělí jsme měli po snídani ranní trénink, ve 12.30 hod. oběd. Po obědě jsme měli naplánovanou návštěvu koupaliště, ale jelikož bylo špatné počasí, šli jsme se podívat do haly na zápasy. I když  ČR nehrálo, moc jsme si to užili. Koukali jsme se na zápasy:

Belgie- Německo (25:9)

Holandsko-Katalánsko (36:8)

Po večeři jsme se šli podívat do města a koupili jsme si zmrzlinu.

Středa 9.7. 2014

Po snídani jsme jako vždycky měli ranní trénink a v 11 hod. přijel holandský trenér Henie Bass. Po obědě jsme právě trénovali pod vedením H. Basse.  Odpoledne jsme se šli podívat na zápas ČR-Anglie (14:20) a po večeři jsme ještě viděli zápas Maďarsko-Holandsko (13:37).

Čtvrtek 10.9. 2014

Tento den jsme měli ranní i odpolední trénink pod vedením Heniho Basse a odpoledne jsme se šli podívat na zápas ČR-Polsko, kdy Češi vyhráli 15:7. Po večeři jsme se šli ještě podívat na zápas Maďarsko-Rusko (16:17)

Pátek 11.7. 2014

Po snídani jsme měli ranní trénink s Henie Bassem a před obědem jsme se s ním rozloučili a poděkovali za vedení tréninků. Po obědě jsme opět trénovali s p. Pavlovičovou a poté jsme se šli podívat na zápas ČR-Rusko (21:9). A k večeři jsme měli vytoužené jahodové knedlíky s posypem, které byly moc dobré. Po večeři jsme se šli podívat na zápas Holandsko-Anglie (29:10) a po tomto zápase jsme si někteří z nás nechali podepsat trička od holandských hráčů a jejich trenéra.

Sobota 12.7. 2014

Ráno jsme si balili věci a šli jsme se podívat na zápas o 7. a 8. místo Německo-Rusko (18:13)

a na zápas o 5. a 6. místo ČR-Katalánsko (26:18) a pak jsme již odjeli do Náchoda.

Poděkování

Paní Pavlovičové a paní Kolářové za trénování a za to, že to s námi ten týden přežily.